Manhattan's elite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Manhattan's elite
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Размяна на банери.
Ледената пързалка. EmptyСря Яну 11, 2012 7:48 pm by Оксана Владимировна

» Natalie Stone
Ледената пързалка. EmptyВто Яну 10, 2012 1:47 pm by Jayy Von Monroe.

» Аватара или подписа?
Ледената пързалка. EmptyСъб Яну 07, 2012 7:33 pm by Оксана Владимировна

» Другарче за РП ?
Ледената пързалка. EmptyСъб Яну 07, 2012 7:31 pm by Оксана Владимировна

» Търся си гадже
Ледената пързалка. EmptyСъб Яну 07, 2012 7:30 pm by Оксана Владимировна

» БФФ / Врагове
Ледената пързалка. EmptyСъб Яну 07, 2012 7:29 pm by Оксана Владимировна

» Флууд ^^
Ледената пързалка. EmptyСъб Яну 07, 2012 2:15 pm by Alex Summers.

» Инна Макам
Ледената пързалка. EmptyПет Яну 06, 2012 8:09 pm by Serena Van Der Woodsen.

» Ледената пързалка.
Ледената пързалка. EmptyПет Яну 06, 2012 6:04 pm by Ашли Смит

Top posting users this month
No user

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 7, на Чет Яну 05, 2012 8:56 pm
Статистика
Имаме 17 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Natalie Stone

Нашите потребители са написали 154 мнения in 89 subjects

You are not connected. Please login or register

Ледената пързалка.

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Ледената пързалка. Empty Ледената пързалка. Чет Яну 05, 2012 8:03 pm

Jayy Von Monroe.

Jayy Von Monroe.

Ледената пързалка. P359995-New_York-Wollman_Rink_in_Central_Park

2Ледената пързалка. Empty Re: Ледената пързалка. Пет Яну 06, 2012 5:08 pm

Ашли Смит

Ашли Смит

Както си вървях видях ледената пързалка беше 19:00 часа.. беше тъмно и красиво навсякъде имаше лампички, който осветяваха. Тук там се намираше човек да се разкарва с приятел, приятелка.. Та така аз си платих входа и обух кънките. Още от малка обичах да се пързалям.. направо обожавах. И когато стъпих на леда кънките потеглиха напред. Пързалях се бавно и се въртях в кръг. Обиколих няколко пъти и се спрях за минутки погледнах гледката и после отново започнах да се пързалям из леда.

3Ледената пързалка. Empty Re: Ледената пързалка. Пет Яну 06, 2012 5:20 pm

Alex Summers.

Alex Summers.
Upper East Sider

Студеният вятър галеше лицето на Съншайн.Наоколо бе тъмница обаче стотиците малки лампички освежаваха душата и я караха да се чуства прекрасно. Кафеникавата коса на момичето се вееше а очите и' палаво припкаха по табелките наоколо. Видя тази която търсеше. Малка дървена табелка която гласеше “ Ледена Пързалка “. Съншайн затича на там и пред очите и’ се разкри безкрайна ледена повърхност. Момичето се усмихна и се доближи до гишете. Нае си чифт обувки и ги нахлузи със скоростта на светлината. Блъсна едно момче пък после две момичета но накрая се добра до пързалката в достатъчно добро състояние че да кара. Лека плъзна пързалящите обувки по леда и не след дълго се натърти като падна. Оправи си дрехите но през това време отново се презими не толкова елегантно на леда. После някакво момиче се домъкна до падналата Съншайн и и’ подаде ръка.
- Хей , благодаря! - усмихна се момичето докато олови ръката и’. Изправи се и отново си оправи дрехите които вече се бяха вледенили. Запързаля се до близката ограда и се хвана за да не падне на земята за трети път.
- Пак благодаря , много съм непохватна ... - усмихна се и се размя момичето и погледна “спасителят” и’.

4Ледената пързалка. Empty Re: Ледената пързалка. Пет Яну 06, 2012 5:30 pm

Ашли Смит

Ашли Смит

Карах си аз кънките и забелязах момичето което се задаваше. Падаше ставаше, но на 2-рия 3-тия път аз и подадох ръка тя ми се усмихна и ми благодари. Аз също и отвърнах със лъчезарна усмивка. Личеше си, че не е стъпвала на лед от отдавна.. Момичето тръгна към оградата и за малко да падне и каза:
- Много съм непохватна...
А аз й се засмях и й отговорих:
- Нищо.. нормално е .. от кога си на леда?
Докато чаках отговора и отново се пързулнах наоколо.. Пързалях се и си тананиках. След пет минути отидох при нея, а тя бе готова с отговора си.

5Ледената пързалка. Empty Re: Ледената пързалка. Пет Яну 06, 2012 5:47 pm

Alex Summers.

Alex Summers.
Upper East Sider

-Ох , ами попринцип аз карам от доста отдавна просто .. ъм претърпях катастрофа и .. - прекъсна се сама момичето защото не искаше да си спомня за катастрофата. Още сънуваше кошмари от нея. Още я преследваше как колата потъваше а тя не можеше да слезе. Водата идваше до шията и’ после до носа а накрая я заля. С мъка бе отворила вратата и тъкмо преди да изгуби съзнание успя да излезе. Но в колата си бе наранила ужасно крака и доста време не можа дори да се изправи. Мъка заля съзнанието на Съншайн и се опита да блокира всичките тези неприятни спомени че да не припадне точно тук и да я смачка някой с кънките си. Вместо това се завъртя и седна на стола. - Е ами ти? От колко време караш?

6Ледената пързалка. Empty Re: Ледената пързалка. Пет Яну 06, 2012 6:04 pm

Ашли Смит

Ашли Смит

- Още от малка карам кънки.. владея ги добре..
Усмихнах се и се завъртях няколко пъти. И след малко пързаляне седна до момичето и каза:
- Ами разкажи нещо за себе си,, !?
След това погледнах напред към прекрасната гледка и започнах да си спомням как е било преди години. Нямаше много разлика, но преди беше пълно с хора и пътя и смеещи се деца.. а сега беше пусто като в пустиня. Това ме разстройваше, защото си личеше че са останали малко хора който обичат да се разкарват.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите